ŞİRKET PROFİLİ
    ÜRÜNLERİMİZ
    KALİTE SERTİFİKALARI
    FİYAT LİSTESİ
    İNSAN KAYNAKLARI
    İLETİŞİM BİLGİLERİ
 

 

 

 

 

 

 

  ŞİRKET PROFİLİ
 

Hüner Elektrik 1981 yılında faaliyete başladı.500 m2 kapalı alanda hizmet veren HÜNER ELEKTRİK geçen yıllarla birlikte iyi uyguladığı bakır sanatını teknolojiye yatırımlarla birleştirerek, yurtiçi ve Avrupa'nın önemli ülkelerindeki müşterileri için daima en kaliteli hizmeti vermeyi kendine ilke edinmiştir..

Kurum felsefesini « Ayrıntılar kalitenin belirtisidir.» düşünçesiyle oluşturan HÜNER ELEKTRİK; ürünlerini yılların vermiş olduğu deneyim ve konusunda eğitimli personeli ile üretmekte ve müşterilerine sunmaktadır.

Hüner Elektrik’in ana üretim konusunda W Otomat Baraları, W Otomat Rayları, Ray Taşıyıcılar, Kablo Pabuçları, Ek Muflar, U Klemensler, Al-Cu Klemensler, Branşman Klemensler, Alçak Gerilim mesnet İzolatörleri gibi çeşitli pano içi malzemeleri yer almaktadır. Hüner Elektrik  olarak amacımız ürün yelpazemizde olan tüm ürünlerimizde bir kalite standardı yakalamak hizmet ve kalitede öne geçmeye çalışmaktır.

Elektrik sektöründeki yolculuğuna emin adımlarla devam eden HÜNER ELEKTRİK, üretiminin %30'unu dış pazarlara, %70'ini ise iç piyasadaki firmalara yapmaktadır.

Sürekli gelişen kalitesi, titiz üretimi, müşteriyi memnun eden servisi, gelişen ürün yelpazesi ve benimsediği Kazan-Kazan sistemiyle HÜNER ELEKTRİK, başarı kürsüsünde hak ettiği yeri almıştır.